بنیادهای فلسفه سیاسی
40%
تخفیف

بسته آموزشی بنیادهای فلسفه سیاسی

بدون امتیاز 0 رای
تومان۱۴۹,۰۰۰

دوره آموزش مبانی فلسفه سیاسی، گام آغازین برای ورود به ساحت تفکر فلسفی در حوزه سیاست است. در این دوره، علاوه بر بحث درباره چیستی فلسفه سیاسی، مباحث اساسی که در حوزه فلسفه سیاسی موضوع نظرورزی فیلسوفان سیاسی می باشد، مورد واکاوی و تحلیل قرار خواهد گرفت. این دوره مقدمه اساسی برای ورود به شناخت اندیشه فیلسوفان سیاسی در دورانهای مختلف می باشد.

21
تومان۱۴۹,۰۰۰
40%
تخفیف

بسته آموزشی پروپوزال نویسی

5.00 1 رای
تومان۵۹,۰۰۰

در این بسته آموزشی، نحوه طراحی یک پروپوزال برای پژوهش آموزش داده می شود. دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای تصویب موضوعات خود نیازمند به طراحی طرح تحقیق یا پروپوزال هستد، و در این بسته آموزشی به ابعاد مختلف طراحی آن پرداخته شده است.

22
تومان۵۹,۰۰۰
25%
تخفیف

بسته آموزشی روش تحقیق علوم اجتماعی

بدون امتیاز 0 رای
تومان۱۴۹,۰۰۰

بسته آموزشی روش تحقیق برای دانشجویان علوم انسانی و علوم اجتماعی ، یک دوره آموزشی با رویکرد کاربردی است. در این دوره سعی خواهد شد که با آموزش های نظری و کاربردی، به دانشجویان فرآیند انجام یک پژوهش ( پایان نامه، رساله و تحقیق) آموزش داده شود.

45
تومان۱۴۹,۰۰۰
28%
تخفیف

بسته آموزشی روش شناسی علوم اجتماعی و علوم سیاسی

5.00 1 رای
تومان۱۷۹,۰۰۰

کارگاه آموزشی روش شناسی یک دوره آموزشی با رویکرد نظری- کاربردی است. در این دوره سعی خواهد شد، رهیافت ها و روش های مهم برجسته در حوزه علوم اجتماعی و علوم انسانی  مانند رهیافت اثباتی، هرمنوتیک، هنجاری ، گفتمان و … آموزش داده شود.

24
تومان۱۷۹,۰۰۰
34%
تخفیف

بسته آموزشی فلسفه سیاسی و مسائل جهان معاصر

بدون امتیاز 0 رای
تومان۹۹,۰۰۰

فلسفه سیاسی و مسائل جهان معاصر   (Political philosophy and issues of the contemporary world)    کارگاه آموزشی فلسفه سیاسی…

10
تومان۹۹,۰۰۰
پکیج آموزشی مقاله نویسی علمی پژوهشی
40%
تخفیف

پکیج آموزشی مقاله نویسی علمی پژوهشی

بدون امتیاز 0 رای
تومان۵۹,۰۰۰

پکیج آموزشی مقاله نویسی علمی پژوهشی ، با هدف آموزش نحوه نگارش مقاله علمی پژوهشی به افراد مبتدی و علاقمند به یادگیری نگارش علمی طراحی و تولید شده است. مقاله علمی پژوهشی که در سطح بین المللی نیز به مقاله ISI شهرت دارد، از ساختار ویژه ای برخوردار می باشد، که دانشجویان ارشد و دکتری باید آن را در حین نگارش مقاله علمی رعایت کنند.

در پکیج آموزشی مقاله نویسی علمی پژوهشی، ابتداء به کلیات مقاله نویسی پرداخته شده است و سپس، گام به گام اصول ساخت ایده، تولید محتوای علمی، ساختار مقاله علمی، نحوه نگارش پاراگراف ها ، گام های نگارش، خلاقیت در نگارش و سایر نکات ضروری برای نگارش مقاله علمی پژوهشی را آموزش داده است.

در صورتی که در جستجوی آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان هستید و می خواهید گام های اول برای آموزش مقاله نویسی علمی پژوهشی را بردارید، این پکیچ آموزشی جامع به شما کمک خواهد کرد تا همه نکات ضروری برای کسب مهارت نگارش مقاله علمی را بدست آورید.

43
تومان۵۹,۰۰۰
پکیج مهارت نگارش مقاله و پرورش استدلال
25%
تخفیف

پکیج آموزشی مهارت نگارش مقاله و پرورش استدلال

بدون امتیاز 0 رای
تومان۱۴۹,۰۰۰

پکیج آموزشی مهارت نگارش مقاله و پرورش استدلال، یک دوره کوتاه مدت آفلاین که به صورت یک پکیج آموزشی مقاله نویسی برای علاقمندان ارایه می شود. در پکیج آموزش مقاله نویسی به این سوال ها پاسخ داده می شود که « مقاله نویسی چیست؟ » و « مقاله نویسی چگونه است؟ » . محتوای پکیج آموزشی مقاله نویسی مناسب برای آموزش مقاله نویسی برای مبتدیان است. در محتوای این بیشته آموزش مقاله نویسی، شما با اصول مقاله نویسی، تعریف پاراگراف و انواع آن، طراحی پلن مقاله، شیوه ساخت استدلال و نحوه تجزیه و تحلیل اطلاعات آشنا می گردید. این دوره توسط دکتر مهدی کاظمی زمهریر تهیه شده است.

13
تومان۱۴۹,۰۰۰
جزوه های علوم سیاسی و علوم اجتماعی
90%
تخفیف

جزوه های جامعه شناسی، روش تحقیق و نگارش علمی آکادمیک

بدون امتیاز 0 رای
تومان۱۰,۰۰۰

برای استفاده از فایل ها، در دوره ثبت نام کنید. جزوه‌های جامعه شناسی مبانی جامعه شناسی فایل های ضمیمه در…

100
تومان۱۰,۰۰۰

مشاوره غیر حضوری (تلفنی و آنلاین)

بدون امتیاز 0 رای
تومان۱۵۰,۰۰۰

مشاوره غیرحضوری (تلفنی و آنلاین) با توجه به درخواست‌های متعدد برای مشاوره با دکتر مهدی کاظمی زمهریر، متقاضیان با خرید…

5
تومان۱۵۰,۰۰۰